Форум Украины: последние новости, общение на разные темы

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Форум Украины: последние новости, общение на разные темы » Здоровье » Хочу зробити печінкові проби

Хочу зробити печінкові проби

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Я ось помітила, що у батька білки очей стали жовтуватими. Мене це, звісно. хвилює. Хочу зробити йому печінкові проби. Скільки зараз коштує цей аналіз? Можна десь його зробити? Тому що я не впевнена, що у наших лікарнях його роблять.

0

2

Доброго дня. Скажіть, а ви раніше робили ці печінкові проби? Як іх роблять? Що це за аналіз? Це дуже боляче - робити ці печінкові проби.
Я би хотіла собі зробити, тому що раніше були проблеми с печінкою.

0

3

Kars написал(а):

Доброго дня. Скажіть, а ви раніше робили ці печінкові проби? Як іх роблять? Що це за аналіз? Це дуже боляче - робити ці печінкові проби.
Я би хотіла собі зробити, тому що раніше були проблеми с печінкою.

А що там болячого? Для печінкових проб береться кров з вени та використовується сироватка крові. Цей аналіз показує, до речі, не тільки білірубін. Я знаю, що печінкові проби дозволяють якнайкраще побачити, у якому стані знаходиться ваша печінка.

0

4

Мандаринка написал(а):

Я ось помітила, що у батька білки очей стали жовтуватими. Мене це, звісно. хвилює. Хочу зробити йому печінкові проби. Скільки зараз коштує цей аналіз? Можна десь його зробити? Тому що я не впевнена, що у наших лікарнях його роблять.

А ви знаєте, що печінка - це не тільки фільтр очисний організму (це знають усі). Печінка ще бере участь у згортанні крові, обміні холестерину, зберігає вітаміни.
Унаслідок деяких інфекцій, або вживання алкоголю, неконтрольованого прийому медичних препаратів у першу чергу починає страждати саме печінка. Для того, щоб побачити, наскільки пострадала ваш печінка, роблять печінкові проби https://esculab.com/paket-2-pechinkovi- … k-zahalnyy  Для цього береться кров з вени. Коштує такий аналіз зараз по знижці 450 гривен заміст п'ятисот.

https://i.postimg.cc/hj8Sq18Y/28-07-2022-005856.jpg

0

5

Я вам хочу сказать, что если обнаружат гепатит, то это еще не самое страшное, что может быть. Гепатит лечится, хоть и тяжело, а вот онкология как правило ведет в один конец.

0

6

Lizun4ik написал(а):

Я вам хочу сказать, что если обнаружат гепатит, то это еще не самое страшное, что может быть. Гепатит лечится, хоть и тяжело, а вот онкология как правило ведет в один конец.

Да, рак печени куда серьезнее и страшнее диагноз, нежели гепатит С. Поэтому и рекомендуют многим сдавать анализы и проверять раковые клетки, чтобы выяснить насколько большая вероятность заболевания в том или ином случае. Ну и если у вас есть такая предрасположенность, то уже следить за состоянием здоровья, периодически наблюдаясь у онколога. Поскольку если вовремя обнаружить рак печени https://www.lissod.com.ua/ua/about-canc … k-pecheni/ , то можно попробовать справиться инвазивными методами лечения: операция, лучевая терапия и тд.

0

Вы здесь » Форум Украины: последние новости, общение на разные темы » Здоровье » Хочу зробити печінкові проби