Форум Украины: последние новости, общение на разные темы

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Форум Украины: последние новости, общение на разные темы » Обо всем » Рецепт салата с крабовими паличками!

Рецепт салата с крабовими паличками!

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Хочу приготувати на вечерю салат з крабових паличок, порадьте смачний, перевірений рецепт. До мене прийде в гості дівчина, хочу влаштувати їй романтичну вечерю при свічках.

0

2

Ви можете приготувати свіжий салат з крабовими паличками. Потрібно порізати пекінську капусту, огірок, крабові палички і додати консервовану кукурудзу. Заправити за смаком майонезом або оливковою олією.

0

3

Мандаринка написал(а):

Ви можете приготувати свіжий салат з крабовими паличками. Потрібно порізати пекінську капусту, огірок, крабові палички і додати консервовану кукурудзу. Заправити за смаком майонезом або оливковою олією.

Я часто готую салати з крабовими паличками, тому що дуже їх люблю. Зазвичай добавляю в салат все що є в холодильнику, виходить смачно. Вам рекомендую подивитись варіанті салатів в інтернеті.

0

4

Kars написал(а):

Я часто готую салати з крабовими паличками, тому що дуже їх люблю. Зазвичай добавляю в салат все що є в холодильнику, виходить смачно. Вам рекомендую подивитись варіанті салатів в інтернеті.

Якщо ви шукаєте оригінальний і смачний салат з крабовими паличками https://journal.rozetka.com.ua/ua/retse … arianti-2/ ці рецепти вам стануть в нагоді.
   Сам недавно знайшов їх, і майже всі спробував приготувати, виходило дуже смачно. Особливо сподобався «Крабовий салат з помідорами» там дуже прості інгредієнти, але в поєднанні виходить надзвичайно смачно.
  Тому пробуйте, готуйте, думаю ваша дівчина оцінить ваші старання і вечір пройде в романтичній обстановці.
https://skr.sh/i/180121/wxQkpRMi.jpg

0

5

Я тоже думаю обращусь. Мне тоже это сейчас не менее актуально.

0

6

Я тоже люблю крабовые палочки. Но говорят, что они немного вредят здоровью.

0

Вы здесь » Форум Украины: последние новости, общение на разные темы » Обо всем » Рецепт салата с крабовими паличками!