Форум Украины: последние новости, общение на разные темы

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Мікропозик в Чернівцях

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Як ставитеся до мікропозик? Планую оформити такий у Чернівцях, тільки от виникла проблема з відсотком. Знайшов фірму, яка видає позику , але відсоток в ній якийсь нереальний виходить, цілих 20% від суми. Чи у всіх кредитах такий великий відсоток або тільки в цьому?

0

2

А чому б не оформити кредит в банку? Я особисто не довіряю таким організаціям оскільки все дуже непрозоро, дрібним шрифтом. Краще вже взяти в банку і не паритися на рахунок всієї чесності.

0

3

Просто складність в тому, що в банку не видають кредит без довідок і поручителів, а у мене з цим дуже складно. Боюся навіть при особливому бажанні всіх документів не вийде зібрати в короткий термін.

0

4

Нічого собі у вас відсоток, щось тут явно не так , не всі позики ставлять таку процентну ставку, це тільки ваш якийсь неправильні. Я брав кредит онлайн в Чернівцях https://soscredit.ua/uk/poslugi-kreditu … ernivczyah на цьому сайті, так ось процентна ставка становить всього 1 відсоток. Всі такі так в рази вигідніше, а з 20 відсотками ви віддаєте мало не четверту частину загальної суми. Тут я оформляв заявку буквально на 4 тисячі гривень і віддав за це буквально 40 гривень. А якби я оформляв у вашій організації, то сума б вийшла 800 гривень чисто на відсотки .

0